Bill ve Ted’in Maceraları 3 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 163 Görüntülenme

Bill ve Ted’in Maceraları 3 izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Keanu Reeves, Alex Winter, Kristen Schaal
Bill ve Ted, San Dimas'ın yerel rock müzisyenleri olarak hayatlarına devam ederken, bir gün gelecekten gelen bir kişi onları ziyaret eder. Orta yaş krizinde olan bu ikiliye, hayatlarını kurtaracak ve evrene bir ahenk getirecek tek şeyin yapacakları şarkılar olduğunu söyler. Bu haberle birlikte Bill ve Ted'in önlerinde zorlu bir süreç başlar.

Bill ve Ted, aileleri, eski dostları ve bazı efsanevi müzisyenlerden yardım almak zorunda kalır. Ailelerinden destek görmeyi umarak, onları ikna etmeye çalışırlar. Aynı zamanda eski dostlarıyla iletişime geçerek, onları bu önemli göreve dahil etmeyi planlarlar. Efsanevi müzisyenlerle tanışmak içinse büyük bir macera yaşarlar.

Bu süreçte, Bill ve Ted'in müzikal yeteneklerini geliştirmeleri gerekmektedir. Eski şarkılarını yeniden düzenleyerek ve yeni besteler yaparak, evrene bir ahenk getirmeyi hedeflerler. Ancak zamanla yarışırken, çeşitli engellerle karşılaşırlar ve pes etmek istemeyen ikili, müziklerini kusursuzlaştırmak için büyük bir çaba sarf eder.

Sonunda, Bill ve Ted, ailelerinin ve dostlarının yardımıyla büyük bir konser düzenlerler. Sahneye çıktıklarında, evrenin tüm enerjisi ve müziği birleşir. Sahnedeki performanslarıyla, insanlığın birleşmesini ve barışın sağlanmasını sağlarlar.

Bill ve Ted'in hikayesi, müzikle evreni birleştiren bu olağanüstü yolculuklarıyla sona erer. Sonunda, insanlar müziğin gücünü anlar ve dünyaya

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Bill & Ted Face the Music

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?