Clive Barker’dan kan kitabı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.2 IMDB Puanı 16 Görüntülenme

Clive Barker’dan kan kitabı izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Jonas Armstrong, Sophie Ward, Clive Russell
Yıllar süren araştırmalar sonucunda doğaüstü güçlerin ve olayların gerçek olduğuna inanan Dr. Mary Florescu, kanıtlarını ortaya koymak için bir fırsat yakalar. Yakın dostu ve iş arkadaşı Reg Fuller ile birlikte, açıklanamayan cinayetlerin işlendiği Tollington'da bulunan bir evde yaşamaya karar verirler.

Dr. Florescu, içgüdülerine güvendiği öğrencilerinden Simon McNeal'i de yanına alır. Simon, geçmişindeki paranormal deneyimler nedeniyle Mary'nin dikkatini çeken yakışıklı bir gençtir. Mary, bu karanlık evin sırrını çözebilmek için Simon'un medyum yeteneklerinden faydalanmayı umar.

Araştırmaları sırasında, garip, korkunç ve açıklanamaz olaylar gerçekleşir ve Mary, ispatlarına olan inancını daha da güçlendirir. Ancak bu süreçte, Mary ve Simon arasında başlayan tutkulu ilişki, Tollington'daki bu tuhaf evin korkunç sakinlerini genç adama yönlendirir. Mary, bu evin kaybolmuş ruhların buluşma noktası olduğunu ancak çok geç anlar. Simon'ın özel güçlerinden faydalanma şekilleri ise son derece acı verici ve korkunç olacaktır...

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Book of Blood

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?